Monitor svítí, klávesnice je nabitá

Chcete jen poradit, doptat se na podrobnosti, nebo se rovnou dohodnem na báječné spolupráci? Stačí napsat.

Budete mít jistotu, že se ke mně všechno důležité dostane. Odpovím do 24 hodin.

Napište mi

info@karolinac.cz

Ráda se s vámi sejdu v Ostravě, ráda se s vámi spojím online, ať už jste kdekoli. Jen na telefonování mě moc neužije. Když píšu, zamykám mobil na pět západů.

IČO: 70619794

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku Magistrátu města Ostravy od 9. 5. 2013, č. j. SMO/170136/ŽÚ/HRM.

Spolupráce

Zcela bez obav

Proč se svěřit do mé péče?

Copywritingem se živím přes 15 let, v oboru se nepřestávám vzdělávat. Svým klientům kryju záda, v některých případech od začátku jejich podnikání. Budete-li chtít, ráda vás propojím.

Jak rychle bude hotovo?

Někdy za půl dne, jindy za měsíc. Stačí se dohodnout na rozsahu práce, pečlivě vyladit zadání a rozumně nastavit termíny. Ozvěte se raději pár týdnů předem, vyhradím si pro vás dostatek času.

Kolik to bude stát?

Tajnosti nedělám, ale od boku střílím nerada. Zakázku můžu nacenit až na základě konkrétní poptávky. Trváte na čísle? Moje hodinovka začíná na 800 korunách.

Co budu potřebovat?

Jsem velmi samostatná. Ovšem čím kvalitnější podklady od vás dostanu, tím rychleji můžu ťukat do klávesnice a tím příjemnější cifru uvidíte na faktuře. Výsledek bude ale vždycky perfektní.

Kdo se o nás dozví?

Taje vašeho byznysu zůstanou mezi námi. Jako textař stojím vždy trochu stranou, v záři reflektorů jste jen vy a vaše firma. Jestli souběžně pracuji pro blízce si konkurující firmy? Ne, nikdy.

Sprint, nebo maraton?

Mám ráda obojí. Jen musím mít čas na strečink a regeneraci. Nebráním se velmi krátkým a rychlým zakázkám, vítám dlouhodobé projekty. Důležité je doběhnout s úsměvem.

Už jsme si tak blízko

Nechte mi na sebe kontakt, ozvu se vám co nejdříve.