Obsah pro vás? Bude mi ctí a potěšením

Co, jak, komu a proč napsat, mě zajímá už od gymplu. Zamýšlenou novinářkou jsem se sice nestala, ale víc než patnáctiletou praxi ve zpravodajství a publicistice nakonec mám. Copywritingu se věnuji od roku 2013. Píšu texty pro noviny, magazíny, knihy, weby, sociální sítě, letáky, pozvánky, newslettery… A pro vás budu taky ráda psát.

témata, která jsou mi blízká
– průmysl
– management
– životní prostředí
– zdraví
– neziskový sektor
– vzdělávání

Nejste moji první

Na počty mě neužije, ale vím jistě, že mou klávesnicí prošlo k padesátce zákazníků. S některými zůstávám přes deset let, jiní přicházejí nově, další se vracejí.

Psala jsem a píšu pro firmy se stoletou historií, ale i pro startupy. Mám zkušenosti s texty seriózními i hravými, s rozhovory do knížek i s podnikovými péefky.

Každý klient je zdrojem nového poznání. Zkušenosti, které získávám, ráda využiji při práci i pro vás.

Pracuji samostatně

Nemusíme se potkat, a přesto vám budu nablízku. Pokud mi předáte relevantní podklady, dodám užitečné texty bez dlouhých řečí.

Na začátku spolupráce ale potřebuji váš byznys, vaše zákazníky, poslání a konkurenci zevrubně poznat. Pak zvládnu připravit rozhovory, napsat sadu blogových článků nebo odeslat newsletter, aniž byste mě měli v kanclu pětkrát do týdne.

Jsem úsporná

Velká gesta, dlouhé brífingy ani sáhodlouhé maily ode mě nečekejte. Šetřím zákazníkovy nervy i peníze, komunikuji věcně a krátce. Tak nějak to (já, Ostravačka) mám v krvi.

Píšu pro podnikatele, jako jste vy

Jednáte na rovinu

… váš byznys je férový. Miluju pracovat s lidmi, kteří jsou otevření a netahají zákazníka za fusekli.

Nehledáte zkratky

… stojíte o perfektní výsledek. Super, půjdeme spolu hezky krok za krokem, žádný kopec nás neodradí.

Vážíte si svého času

… i času svých kolegů. Je radost být s lidmi, co ctí pravidla a umí ocenit práci ostatních.

Jak copywriting pomáhá mým klientům?

Naše spolupráce trvá řadu let a po celou dobu byla přátelská a na vysoké úrovni. Karolina je samostatná, precizní, její texty jsou vyspělé. Oceňuji i osobní přístup. Věřím, že toho společně ještě hodně dokážeme!

jiří kratochvíl, digitaal.cz

Největší radost nám dělalo postupné vzájemné učení se psaní textů. S Karolinou jsme se učili psát víc jednoduše, někdy i za cenu neúplného vysvětlení všech souvislostí, které by nás, akademiky, k tématu mohly napadnout. Vlastně jsme začali psát stravitelněji – víc pro širší publikum.

Tomáš Bujna, TC Business School

Věřím v dlouhodobý závazek.

Stačí jen malý krok

Napište mi, jaké texty potřebujete, a jdeme na věc.

podcast

Slyš & piš